Rzeźnicy maltretują owieczki przed ubojem i nieźle się przy tym bawią. Uwaga: bardzo mocny materiał!

Większość z nas spożywa mięso z uboju przemysłowego. Wiemy, że zwierzęta muszą zginać, ale nie wiemy, w jaki sposób się to odbywa.

Dostajemy w sklepie do rąk już gotowe mięso i rzadko kiedy zastanawiamy się, skąd się wzięło. Prawda jest jednak dość bolesna. Abyśmy zjedli pysznego schabowego czy soczystego steka musi zginać jakieś zwierzę. Przeważnie dzieje się to w mało humanitarny sposób. Dziś chcemy Wam pokazać, jak wygląda ubój małych owieczek. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, lepiej opuść naszą stronę już na tym etapie!

Często się słyszy, że zwierzęta przeznaczone na ubój są podle traktowane, jednak rzadko kiedy znajdują się na to dowody. Tym razem dowody się znalazły i to dość okrutne. Pozarządowa organizacja non-profit, Equalia opublikowała w sieci szokujący filmik nagrany w rzeźni. Widać na nim ostatnie dni życia młodych jagniątek, które są po prostu straszne!

Filmik został nakręcony w okolicach Kastylii i Leonu (Hiszpania). Pracownicy ubojni brutalnie wyciągają baranki i owieczki z boksów. Kopią je i brutalnie nimi rzucają. Nie zważają na to, że mogą połamać zwierzętom kończyny. Widać, że zwierzaki są przerażone i kompletnie nie wiedzą, co się z nimi dzieje. Jeszcze brutalniej wygląda sam ubój. Jagnięta są zabijane bez ogłuszania! Żywe i w pełni świadome maluchy są wieszane za nogi i jedno za drugim i mordowane przez podłego rzeźnika.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply