Opowiadając zdjęciami historię swojej zmarłej na białaczkę siostry bliźniaczki, 19-letnia Sabrina wzruszyła tysiące internautów

Posiadanie rodzeństwa to fantastyczna sprawa. Dla wielu osób ich bracia i siostry to też najlepsi przyjaciele, którzy są powiernikami tajemnic i wsparciem w każdej sytuacji. Każdy, kto jest związany ze swoim rodzeństwem, zapewne nie wyobraża sobie bez niego życia. 

O rodzeństwie mówi się, że jest najlepszym pomostem między przeszłością a przyszłością człowieka, ponieważ towarzyszy mu przez całe życie, kiedy naturalną koleją życia odejdą dziadkowie, a później rodzice. Niestety nie każdy kto ma rodzeństwo, może cieszyć się jego obecnością do późnej starości i do takiego grona należy Sabrina, która doświadczyła śmierci ukochanej siostry bliźniaczki.


elizabeth-caitlin-puckett-p


Sabrina ma tylko 19 lat, ale już musiała zmierzyć się z wielką tragedią: śmiercią siostry Elizabeth Caitlin Puckett. Caitlin od ponad pięciu lat chorowała na białaczkę i wytrwale walczyła z chorobą, jednak nowotwór był silniejszy i dziewczyna zmarła 2 sierpnia 2016 roku, pozostawiając zrozpaczoną rodzinę. Dla Sabriny to był straszny cios, gdyż cały czas mocno wspierała siostrę w leczeniu i wierzyła, że zawsze będą razem.

Siostry od zawsze były ze sobą bardzo zżyte

elizabeth-caitlin-puckett-13


Pogrążona w żałobie Sabrina potrzebowała sposobu, by dać wyraz swojej tęsknoty za siostrą i pokazać, jak bardzo ją kochała, kocha i i będzie kochać. Sposobem na poradzenie sobie ze stratą okazało się zrobienie swoistego rodzaju epitafium, które przyjęło formę albumu zdjęć Caitlin. Sabrina serie fotografii zatytułowała „Zdjęcia z Tobą, po jednym na każdy rok Twojego życia” i opublikowała w internecie na stronie Imgur.

Sabrina publikując zdjęcia siostry chciała wszystkim pokazać, jaką niezwykłą osobą była

Ciąg dalszy tej historii znajdziecie na kolejnej stronie. 

elizabeth-caitlin-puckett-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : yourdailydish.com

Reply