Kobieta, będąc sama w domu, robi sobie seksowną fotkę. Nagle okazuje się, że w pokoju jest ktoś jeszcze…

Bywa, że siedząc w domu bez towarzystwa bliskich, czujemy się nieswojo. Szczególnie w godzinach wieczornych, gdy zgasną światła i jesteśmy zupełnie sami, odczuwamy dziwny niepokój. Wszystkie dźwięki wydają się podejrzane, a stukanie gałęzi w szybę wywołuje paniczny lęk. Wyobraźnia potrafi zrobić swoje! Prawie zawsze umysł płata nam figle i to, co minutę wcześniej uznawaliśmy za straszne i paranormalne, w rzeczywistości okazuje się czymś zupełnie zwykłym.

Poniższy film dostarcza sporej dawki adrenaliny, więc jeśli masz słabe serce, lepiej go nie oglądaj! Przedstawia młodą kobietę przebywającą w pojedynkę w mieszkaniu. Chce wysłać chłopakowi kuszące zdjęcie i zaczyna robić sobie selfie. Stara się uchwycić jak najlepszy moment i wtedy widzi coś podejrzanego. Na jednej z fotografii dostrzega postać mężczyzny stojącą obok okna. Jest sparaliżowana strachem, mimo to robi kolejne zdjęcia. Nagle dzieje się coś strasznego. Zobaczcie, jaki był finał tej historii!

1


Całe szczęście, że sytuacja jest wyreżyserowana i nie przedstawia prawdziwych wydarzeń. Film powstał na potrzeby pracy licencjackiej na temat rozprzestrzeniania się wideo w internecie. Emocje, które wywołuje u odbiorców, są nieprawdopodobne. Przekonajcie się sami!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Fuck you Zombie

Reply