Domowy sposób na obcięcie grzywki. Dzięki niemu będziesz wyglądać wspaniale i zaoszczędzisz na fryzjerze

Fryzura, jaką nosi człowiek ma duży wpływ na to, jakie ogólne wrażenie robi jego wygląd zewnętrzny. Zazwyczaj, aby mieć piękne cięcie i uczesanie idziemy do fryzjera, ale przy niewielkich zabiegach, takich jak podcinanie grzywki, okazuje się to być kompletnie zbędne. 

Powszechnie utarło się, że na obcinaniu włosów zna się tylko fryzjer i to on najlepiej dobierze fryzurę i kolor kosmyków do urody. Niestety nie zawsze usługi fryzjerskie są na takim poziomie, jakiego byśmy sobie życzyli, więc może warto samemu nabyć kilka umiejętności fryzjerskich, co pozwoli zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.


hair-pas


Wszystkie osoby, które noszą grzywkę wiedzą, że trzeba ją dość często podcinać, by nie wchodziła do oczu i zachowała swój kształt. Ciągłe chodzenie do fryzjera może być męczące i niepotrzebnie zubaża portfel, dlatego właściciela kanału na YouTubie poświęconego urodzie, Carly Humbert pokazuje, jak samemu przyciąć grzywkę w domu, nadając jej piękny półkolisty kształt. Nie uwierzycie jakie to proste!

Grzywka to ponadczasowa fryzura

hair 2


Domowe obcięcie grzywki składa się tylko z 3 kroków:

  • wydzielenia grzywki i dokładnego jej wyczesania
  • skręcenia pasma włosów
  • obcięcia.

Jeśli chcecie, by obcinanie zakończyło się tak dobrym efektem jak u Carly, pamiętajcie, że są wam potrzebne porządne ostre nożyczki.

Stworzenie mini salonu fryzjerskiego w domu nie jest trudne

hair-1


Obcinanie sobie samemu włosów wydaje się straszne i trudne, ale w rzeczywistości takie nie jest. Wystarczy nabrać wprawy, a obawy znikają. Pamiętajcie też, że włosy mają tę cudowna właściwość, że odrastają, więc jeśli nawet wam nie wyjdzie obcinanie grzywki, to za jakiś czas będziecie mogli spróbować jeszcze raz.

Zobaczcie w praktyce, jak wygląda samodzielne obcięcie grzywki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : caretipz.com

Reply