Świat oczami mężczyzn, czyli panowie wyjaśniają, dlaczego ich zdaniem jest tyle samotnych kobiet. Zgodzicie się z ich zdaniem?

„Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi” – Paulo Coelho.

Mało kto lubi samotność, ale mimo to, otacza Nas coraz większa ilość singli. Wśród nich jest sporo pięknych i inteligentnych kobiet, których samotność trudno zrozumieć. O zdanie w tej sprawie spytano mężczyzn, a ich spostrzeżenia dają do myślenia.

 

Dlaczego w naszych społeczeństwach jest tyle kobiet niepodsiadających stałych partnerów? Ankietowani mężczyźni wymienili aż 8 powodów, które ich zdaniem sprawiają, że panie mają kłopoty ze znalezieniem drugiej połówki.

1. Kobiety są samotne, bo wyglądają ponuro

Mężczyźni twierdzą, że wiele pań wygląda tak ponuro, że nawet nie chcą do nich podchodzić. Oczywiście każdy człowiek ma problemy i może mieć gorszy dzień, ale codzienne ponuractwo sprawia, że ludzie zrażają do siebie innych i oczywiście odstraszają potencjalnych partnerów, którzy nie chcą przecież spędzać życia z kimś, kto jest wiecznie naburmuszony. Mężczyźni dodali także, że pozytywna energia u kobiet zawsze robi na nich dobre wrażenie.

Rada: chcąc kogoś zaciekawić i skłonić do bliższego poznania, lepiej być uśmiechniętym i wesołym.

 

2. Kobiety są samotne, ponieważ wymagają od mężczyzn zbyt wiele

Panowie wskazują, że wiele kobiet ma zbyt wygórowane oczekiwania i chcą od mężczyzn rzeczy nierealnych, podczas gdy same nie posiadają zbyt wielu zalet, zarówno jeśli chodzi o urodę, jak i inteligencję. Według mężczyzn kobiety z długą listą żądań wobec potencjalnych parterów, nie są zdolne do bezwarunkowej miłości.

Rada: warto zaakceptować to, że każdy ma wady i przestać szukać ideału, bo go nie ma.

Kolejne uwagi mężczyzn na temat tego, dlaczego kobiety są samotne, znajdziecie już na następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : positivno.me

Reply