Saudyjski książę zadziwił cały świat swoim postępowaniem. Jego środowisko jest poruszone!

Saudyjscy książęta, którzy posiadają pola naftowe, nie muszą się obawiać, że braknie im do końca miesiąca. Nie liczą pieniędzy, kupują to, co najbardziej luksusowe, wybierając naprawdę wymyślne produkty. Nie licząc się z kosztami, są właścicielami prywatnych samolotów, wysp i rzeczy, które dla normalnych ludzi są poza jakimkolwiek zasięgiem.

Zdarzają się plotki w internecie, które opisują wystawne życie książąt. Jednak opowieść, która do nas dotarła jest zupełnie inna.Alwaleed bin Talal, saudyjski książę, także postanowił w niesamowity sposób zadysponować swoim majątkiem. Stwierdził, że posiadane przez niego 32 miliardy dolarów przeznaczy na cele charytatywne! Dobrze czytacie – miliardy! Fundusze będą rozdzielane za pomocą fundacji, która ma za zadanie odpowiednio dbać o pieniądze, by służyły potrzebującym.

deadline.com

1


Alwaleed dołączył tym samym do grona miliarderów, którzy postanowili przeznaczyć swoje zasoby na pomoc innym. Zrobili tak m.in. Warren Buffett, Bill Gates, Mark Zuckerberg i Michael Bloomberg. Pieniądze księcia mają być wykorzystywane na pomoc ofiarom katastrof, bezdomnym i porzucanym dzieciom, a także wspieraniu równości praw i poprawieniu jakości życia w najbiedniejszych regionach świata.

newsmax.com

pobrane


Książę uważa, że to nic nadzwyczajnego, że bogaci mają obowiązek pomagać i wspierać biednych mieszkańców Ziemi.

awdnews.com

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply