Scooby Doo istnieje naprawdę! Nie wierzycie? Poznajcie Presleya, psa, który boi się nawet własnego cienia

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby uroczego, acz tchórzliwego psa imieniem Scooby Doo. Bohater popularnej kreskówki boi się niemal wszystkiego, i chociaż jest zwierzęciem słusznej postawy, nie ma co liczyć na jego obronną postawę w sytuacji zagrożenia – wręcz przeciwnie.

Nie zmienia to faktu, że psiak jest kochany przez miliony dzieci na całym świecie i nie zanosi się na zmiany w tej kwestii.
scooby-doo

Okazuje się jednak, że pies o naturze Scooby Doo wcale nie jest wyłącznie wymysłem twórców studia Hanna-Barbera i Warner Bros. Animation, ale istnieje naprawdę. Na imię ma Presley, i chociaż jest naprawdę dużym zwierzakiem, świat dookoła niego przysparza mu ciągle nowych stresujących sytuacji. Najlepiej czuje się w zaciszu własnego domu, na kolanach właścicielki lub schowany pod kocem.

PIC BY MIKEY JONES / CATERS NEWS - (PICTURED PRESLEY WITH OWNER SIAN) - A prized Great Dane was so timid of even minor nuisances that he was branded Scooby Doo. Presley, two, regularly required Sian Barratt, 47, from Oldbury, west mids, to protect him from being attacked by tiny dogs and even scarpered whenever he spotted a plastic bag. Despite being a perfect specimen of his breed, even visiting Crufts to go on display for prospective puppy owners, Presley was so fearful that he would follow Sian from room to room and cry whenever she went to bed. SEE CATERS COPY

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metro.co.uk

Reply