Sekretny kod połączył parę po latach… Poznajcie wzruszającą historię miłosną!


Cynthia Riggs zaczęła pisać powieści 10 lat temu, krótko po tym, jak stwierdziła, że jej dzieci dorosły, a ona potrzebuje ciekawego zajęcia. Nigdy nie pomyślała jednak, że sama zostanie bohaterką zagadkowej historii!1


Pewnego dnia otrzymała tajemniczą wiadomość bez adresu zwrotnego. Mimo że list był zakodowany, Cynthia od razu wiedziała, kto jest nadawcą. 60 lat temu pracowała w laboratorium morskim z Howardem Atteberym. Używali tam prostego kodu, który – chociaż większość ludzi nie wie, jak to zrobić – dla niej był prosty do odszyfrowania.

Chociaż Howard kochał Cynthie całe życie, nie odważył się jej tego powiedzieć, bo sądził, że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Ostatecznie każde z nich poszło swoją drogą, weszło w związki i założyło rodziny. Ale w wieku 90 lat Howard stwierdził, że chce być uczciwy wobec Cynthii i powie jej, co czuje. Wysłał notatkę do jej domu w Massachusetts i sekretnym kodem napisał: „Cynner, nigdy nie przestałem cię kochać. Howard xx”. Po otrzymaniu wiadomości kobieta wyśledziła Howarda, a po godzinie spotkali się. Jak się można domyślić, sprawa skończyła się na ślubnym kobiercu. Zakochani mieli bajkowy ślub. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : cbsnews.com

Reply