Gospodynie, nianie i ochroniarze zdradzają obrzydliwe sekrety celebrytów! Sprawdźcie, kto jest brudasem, kto chamem, a kto ma dziwne zachcianki 

Wszyscy mają jakieś wstydliwe tajemnice, sławni ludzi również.

Celebryci często są postrzegani przez swoich fanów jako chodzące ideały. Ludzie podziwiają swych idoli, przekonani, że zawsze są tak uśmiechnięci, sympatyczni, szczodrzy i ugodowi, na jakich kreują się w mediach, ale prawda o sławnych ludziach bywa zupełnie inna, gdyż wiele gwiazd ma naprawdę trudne charakterki.

 

Każdy ma prawo mieć gorszy dzień i być niemiłym dla otoczenia, ale niektóre gwiazdy po prostu są wredne, a współpraca z nimi jest bardzo ciężka, ponieważ żyją w przekonaniu, że są pępkami świata. Świadomi swoich wad i tego, że ujawnienie ich prawdziwego wizerunku zniszczyłoby ich reputację, zmuszają swoich współpracowników i pracowników do milczenia na ich temat.

Pomimo restrykcyjnych umów o pracę, grożących poważnymi sankcjami za zbytnie gadulstwo, od czasu do czasu jakaś gospodyni, niania czy ochroniarz, ujawniają niewygodne fakty z życia swoich sławnych pracodawców. Dziś prezentujemy kilka z nich.

 

Uzależniony od depilacji

Gospodyni Ryana Goslinga zdradziła, że aktor m.in lubi chodzić po schodach na czworaka niczym pies, a także śpi z nogami na podusze i ma świra na punkcie zbędnego owłosienia. Bardzo się denerwuje, gdy dostrzeże choć jeden niepożądany włos na swoim ciele i od razu zamawia zabieg woskowej depilacji.

Więcej wstydliwych sekretów gwiazd, znajdziecie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : pic-words.ru

Reply