Ten film znają chyba wszyscy, ale mało kto wie o kilku tajemnicach, które się z nim wiążą. Poznaj 13 sekretów tej kultowej świątecznej produkcji!

3. Przeklinanie na planie

Aktor Joe Pesci (odtwórca roli Harry’ego) słynie z ciętego języka i zamiłowania do słowa na f***. Niestety mężczyzna podczas kręcenia scen często zapomniał, że jest na planie filmu, w którym udział biorą dzieci i klął przy nich. Wtedy reżyser polecił mu, by zamiast wulgaryzmu używał słowa „lodówka”, co też posłusznie uczynił.

4. Film w filmie

Kiedy Kevin zostaje w domu sam, ogląda zakazany przez rodziców film pod tytułem Angels With Filthy Souls, czyliAniołowie o brudnych duszach. Jest to brutalny gangsterski film, w którym trup ściele się gęsto, ale czy jest prawdziwy? Niestety nie.

Angels With Filthy Souls to nie klasyk kina akcji, a pokazana w „Kevinie…” scena została stworzona specjalnie na potrzeby świątecznej komedii. Warto jednak wspomnieć, że oglądany przez Kevina film był inspirowany prawdziwą ekranizacją z 1938 roku pod tytułem Aniołowie o brudnych twarzach.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me, movieseum.com

One Response

  1. Negan

Reply