7 sekretów pięknych dziewczyn, czyli kilka słów o tym, że bycie urodziwą kobietą nie jest takie proste i przyjemne

Piękny wygląd to wartość bardzo ceniona we współczesnym świecie. Czasem ludzie swą atrakcyjność zawdzięczają genom, a czasem to wynik ich pracy i dbałości o siebie.

Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko niezadbane. Oglądając metamorfozy, jakie w różnych programach telewizyjnych styliści fundują zwykłym kobietom, to trudno się z tym nie zgodzić. Piękno kobiety jest więc nie tylko jej naturalną cecha, ale wynikiem tego wszystkiego co robi, by być atrakcyjną. Jedne panie muszą się postarać bardziej, a inne mniej, ale wszystkie dbające o siebie i swą urodę kobiety, borykają się z podobnymi problemami.


secrets-of-beautiful-women-p


Kobiety chciałby być zawsze postrzegane jako idealne z natury, dlatego pieczołowicie ukrywają wysiłek, jaki muszą wkładają w dbałość o swój wygląd. Muszą również znosić konsekwencje swej nieskazitelnej urody, które nie zawsze są przyjemne. Aby lepiej zrozumieć piękne kobiety i ich sytuację, warto poznać ich małe sekrety.

1. Wydatki ponad miarę

Uroda kosztuje, więc kobiety nie raz wydają na nią ostatnie pieniądze, rezygnując z innych ważnych zakupów, często obejmujących produkty pierwszej potrzeby.

secrets-of-beautiful-women-5


2. Trzymanie diety

Zgrabna i ponętna sylwetka zazwyczaj jest wynikiem rygoru żywieniowego, a nie szybkiego metabolizmu. Panie chcące mieć smukłą talię zmuszają się do jedzenia wielu rzeczy, na które kompletnie mają ochoty, wyobrażają siebie, że to coś zupełnie innego, co im smakuje.

secrets-of-beautiful-women-6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply