Zamęczyła łabędzia na śmierć, próbując zrobić sobie z nim selfie. Brak słów na jej głupotę!

Ludzie zwariowali na punkcie selfie. Robią je niemal wszędzie i masowo zamieszczają w serwisach społecznościowych.

Na Facebooku czy Instagramie relacjonują niemal wszystko, zakup nowej sukienki, wizytę u fryzjera, wyjście do kina czy spotkanie ze znajomymi. Później z utęsknieniem czekają na lajki pod fotografiami, a gdy nie pojawi się ich dostateczna ilość, wyciągają wnioski i robią kolejne, bardziej przyciągające oko zdjęcia.

Jednym z najlepszych sposobów na podbicie zainteresowania jest pokazanie trochę ciała. Bluzka z dekoltem po pępek czy spodenki, z których wylewają się pośladki, to z pewnością szansa na sukces. Szczególnie płeć przeciwna mocno zainteresuje się takim zdjęciem i na pewno posypią się lajki i komplementy. Kolejną metodą na przykucie uwagi znajomych jest fotka ze zwierzęciem. W końcu każdy je lubi i z pewnością zareaguje na nie bardzo pozytywnie.

Ujęcie z psem, czy kotem jest już oklepane. Lepiej wyszukać jakieś inne rzadkie stworzenie i pstryknąć z nim kilka zdjęć. Oczywiście nie jest to łatwe i trzeba sobie zadać trochę trudu, aby zmusić je do pozowania. Co zatem robią ludzie? Wyciągają stworzenia z ich naturalnych środowisk i siłą ustawiają je do fotografii. Takich przypadków było mnóstwo i przeważnie kończyły się śmiercią udręczonego zwierzęcia.

Przejdź na kolejną stronę, aby przeczytać o pewnej kobiecie, która zamęczyła łabędzia, bo chciała mieć z nim fajne zdjęcie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk,

Reply