Najbardziej żenujące selfie na świecie. Dziewczyna wysłała zdjęcie do rodziców i wtedy uświadomiła sobie, jak ogromny błąd popełniła

W dzisiejszym świecie nawet z najodleglejszych zakątków świata można sprawnie komunikować się z najbliższymi. Wystarczy dostęp do sieci lub zasięg w telefonie komórkowym, aby nasi rodzice i znajomi wiedzieli, co u nas słychać. Czasem jeden nieodpowiedni SMS czy zdjęcie może narobić sporego zamieszania. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna dziewczyna, która nie obejrzała dobrze fotki wysłanej do swoich krewnych.

Młoda dama bez namysłu strzeliła sobie selfie w łazience. Gdyby sprawdziła rzeczy leżące obok, pewnie nie doszłoby do tak krepującej wpadki. Przesłała fotografię przez Messager do rodziców i siostry z informacją, że właśnie zrobiła sobie maseczkę na włosach.

1


Jej siostra od razu zauważyła, że na półce obok toalety leżą dwa wibratory. Zdjęcie i załączoną wiadomość przesłała do serwisu Imgur, gdzie wyświetlano je ponad 160,000 razy! Nie wiadomo, czy rodzice dostrzegli, co znajduje się na fotografii, ale jedno jest pewne, następnym razem bohaterka pomyśli, zanim wyśle zdjęcie komukolwiek.

Zainteresowało cię? Podziel się na Facebooku! 

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : thechive.com

Reply