Przyjmowana podczas snu pozycja wiele mówi o osobowości człowieka. Sprawdź, co świadczy o tobie

Wygoda to postawa dobrego snu, ale dla każdego człowieka komfort oznacza coś innego, np. jedni wolą twarde łóżka, inni miękkie materace zaś część osób uszczęśliwi puchowa kołdra, a resztę cienki kocyk. Wygodna podczas snu jest kwestią indywidualną. 

Każdy ma ulubioną pozycję, w której leży, zasypia i śpi. Jak się okazuje, sposób ułożenia ciała we śnie wiele mówi o człowieku: wskazuje na jego cechy osobowościowe i usposobienie. Chcecie wiedzieć czy to prawda? Wybierzcie pozycję z zestawu zaproponowanych poniżej i sprawdźcie opis.


sen-pas

 


Jednym słowem: pokaż mi jak śpisz, a powiem ci kim jesteś

271705-R3L8T8D-650-cWBksegUF9Y


Jeśli już wybrałeś swoją pozycje, w której najczęściej odpoczywasz w nocy to przeczytaj opis i sprawdź czy się zgadza.

Pozycja 1

Jeśli śpisz na leżąc na boku ze zgiętymi kolanami (ale nie dotykasz nimi tułowia) to jesteś osobą spokojną i niezawodną. Nie łatwo jest cię urazić i nie boisz się przyszłości. Jesteś optymistą, dużo się uśmiechasz i potrafisz łatwo dopasować się do wszelkich zmian zachodzących w życiu.

sen-1


Pozycja 2

Jeśli zazwyczaj śpisz w pozycji embrionalnej, to często odczuwasz potrzebę bycia chronionym. Chcesz żeby ludzie rozmielili ciebie i twoje problemy oraz oczekujesz od nich współczucia. Lubisz odcinać się od problemów. Masz liczne talenty: plastyczny, muzyczny czy literacki.

sen-2


Pozycja 3

Jeśli śpisz leżąc na brzuchu z rękami i nogami rozłożonymi na bok, to jesteś typem lidera. Jesteś impulsywny i pierwszy podejmujesz inicjatywę. Lubisz wszystko zaplanować z wyprzedzeniem i nie przepadasz za niespodziankami. Cechuje cię wytrwałość i poczucie odpowiedzialności, dzięki czemu łatwo osiągasz sukcesy.

Opis kolejnych pozycji znajdziecie na stronie drugiej.

sen-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply