Poznajcie Virsaviyę — dziewczynkę, której serce bije na zewnątrz ciała!

Sześcioletnia Virsaviya Borun-Goncharova jest piękną i mądrą dziewczynką mieszkającą w Rosji. Ma wiele zainteresowań i pasji, uwielbia malować, a w przyszłości chciałaby zostać baletnicą.

Niestety to marzenie, które szybko nie zostanie spełnione. Jeden nieodpowiedni ruch i dziewczynka może stracić życie. Wszystko przez to, że cierpi na rzadką chorobę, która utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Serce dziewczynki bije poza klatką piersiową.

W tym roku sześciolatka i jej mama wyjechały do Stanów Zjednoczonych, by skonsultować się z najlepszymi lekarzami z Bostonu. Przeważnie dzieci chore na tę nietypową przypadłość dożywają zaledwie roku, w tym przypadku stało się jednak inaczej.

Jej serce zlokalizowane jest pod cieniutką warstwą skóry, gdy dziewczynka kaszle, można dokładnie zobaczyć, jak pracuje najważniejszy organ ciała. Obecnie zbierane są fundusze na kosztowną operację Virsaviyi. Udało się zgromadzić 20 tysięcy dolarów, ale to wciąż kropla w morzu. Miejmy nadzieję, że znajdą się dobrzy ludzie, którzy wesprą małą baletnicę i pomogą spełnić jej marzenia.

1

2 3 4 5 6 7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : www.wittyfeed.com

Reply