Wskoczyła przed pędzące auto, nie wahała się ani chwili, dopiero nagranie kamery pokazało, jak heroiczny to był czyn

Nigdy nie wiemy czy wychodząc z domu uda nam się do niego wrócić, czasami nieuwaga, brawura czy głupota innych może nas kosztować życie.

Życie jest pełne niespodzianek, niestety częściej jest to zgubiony portfel, autobus, który uciekł, a nie wygrana w lotto. Z czasem nie razi nas to, bo po prosu tak wygląda życie. Jednak małe potknięcia i błędy mogą mieć koszmarne skutki. Kiedy słyszy się, że poważny wypadek spowodował kierowca, który prowadził i pisał SMS to aż ciężko uwierzyć, że ludzie potrafią być tak nieodpowiedzialni.

 

Niestety nie każdy jest dobrym kierowcą, chociaż każdy za takiego się uważa. Mało kto potrafi przyznać, że jeździ fatalnie i codziennie ociera się o cud, że nikomu nic się nie stało. coraz więcej ludzi ma samochody, ruch zagęszcza się i nie raz na drodze mamy do czynienia z sytuacjami, w których nie mamy pojęcia jak reagować.

 

Najgorzej zawsze mają piesi, rowerzyści czy rolkarze. Słowem, osoby, które nie są osłonięte blaszaną puszką. W zderzeniu z autem, nie mają szans. Zwłaszcza dzieci, które są małe i delikatne często płacą najwyższą cenę, za błędy i głupotę dorosłych. Zbyt szybka jazda, brak umiejętności – to wszystko sprawia, że niebezpieczeństwo na drogach wzrasta.

 

Dlatego warto cenić bohaterskie czyny, bo one nie tylko pokazują, że empatia w ludziach jest silna i ma się dobrze, ale też sprawiają, że sami mamy odwagę wyciągać pomocną dłoń. Prawdziwą Wonder Woman okazała się kobieta, która wskoczyła przed pędzące auto, by ratować życie dwóch chłopców.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, thesun.co.uk,

Reply