Sina rączka tego dziecka nie dawała żadnych złudzeń. Lekarze uznali je za martwe, lecz 12 minut później rodzice byli świadkami czegoś nieprawdopodobnego!

Coraz więcej maluchów rodzi się z przeróżnymi wadami i chorobami. Nie raz rodzice dowiadują się o tym w trakcie ciąży, dzięki badaniom prenatalnym a niekiedy choroba malucha jest dla nich całkowitym zaskoczeniem i orientują się, że coś nie gra dopiero po porodzie.

Nie wiadomo co gorsze. Gdy wcześniej wykryje się jakieś schorzenie, można się psychicznie na to przygotować. Zapoznać się, z jakim problemem przyjdzie się zmierzyć i zaczerpnąć wiedzy na temat leczenia.

Mindy i Rob Seay z Anchorage na Alasce byli bardzo podekscytowani, gdy dowiedzieli się, że za kilka miesięcy zostaną po raz trzeci rodzicami. W 20 tygodniu ciąży usłyszeli od lekarzy coś, co ich załamało. U chłopczyka zdiagnozowano poważną wadę serca. Wkrótce po urodzeniu malutki Lincoln musiał przejść ryzykowną operację na otwartym sercu. Specjaliści wszczepili mu zastawkę, która utrzymywała go przy życiu.

To nie koniec tej niesamowitej historii. Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : upworthy.com

Reply