Uczniowie robili kotu sekcję zwłok! Wyciągnęli ze zwierzęcia jelita i zrobili z nich skakankę

Młodzież licealna chcąc się popisać przed kolegami, potrafi dopuścić się największych absurdów.

Edukacja licealistów jest sporym wyzwaniem. Z jednej strony nie są to już z dzieci, ale z drugiej nie można też takich uczniów uznać za osoby dorosłe, bo zbyt często mają różne dziwne pomysły, które tylko świadczą o ich skrajnej głupocie i niedojrzałości.

Problemem przed jakim stają nauczyciele w szkołach średnich, jest skupienie uwagi młodzieży. Nastolatków bardziej interesuje ich życie towarzyskie niż lekcje, dlatego nauczyciele starają się organizować zajęcia praktyczne, by jak najbardziej zaangażować uczniów w omawiany na zajęciach temat.

Atrakcyjność lekcji z pewnością zwiększa robienie eksperymentów i doświadczeń, w których uczniowie mogą brać udział.  Dzięki temu są nie tylko biernymi obserwatorami czy słuchaczami, ale aktywnymi uczestnikami zajęć.

W Stanach Zjednoczonych na lekcjach biologii wykonuje się wiele doświadczeń, między innymi sekcje zwłok zwierząt. Najczęściej są to niewielkie stworzenia typu żaby, ale w niektórych szkołach bada się także wnętrza ssaków.

Sekcję zwłok kota zaplanował pewien nauczyciel biologii z Churchill High School w San Antonio w Teksasie. Niestety mężczyzna nie podołał zadaniu i nie zapanował nad klasą. Belfer nie powstrzymał skandalicznego zachowania uczniów, a co gorsza, sam przyłączył się do haniebnych działań!

Co dokładnie stało się an lekcji biologii? Nagranie znajdziecie już na drugiej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dudecomedy.co, peta.org, youtube.com

Reply