Milionerka karmi męża żarciem dla kotów! Oszczędza na wszystkim, co się da, a jej mąż jest bezradny

Meble w domu Aimee nie zostały zmienione od lat. Kobieta twierdzi, że są bardzo solidne i nie ma potrzeby wymieniać ich na bardziej stylowe. Po prostu szkoda pieniędzy!

Samochód skneruski marzy już o odpoczynku. Kobieta jeździ Mustangiem z 1966 roku, a jego stan techniczny jest bardzo zły. Kiedy pewnego razu chciała odebrać go do mechanika, ten nie chciał wydać jej pojazdu.

Twierdził, że jego stan jest tak fatalny, że nie nadaje się do użytku. Radził, aby szybko kupiła nowy samochód. Aimee koniecznie chciała dostać się w tym dniu do innego miasta. Namówiła pilota małego prywatnego samolotu, aby dostarczył ją do miejsca docelowego za darmo! Bogaczka mieszka w domu, który został jej po rozwodzie. Mąż zostawił jej budynek, ponieważ wiedział, jaka jest skąpa i bał się, że wyląduje w slamsach, bo będzie jej szkoda pieniędzy na wynajem.

Nic dziwnego, że Michael uciekł od takiej żony. Nie odwrócił się jednak od niej całkowicie. Co tydzień odwiedza swoją ex, żeby posprzątać swój były dom. Mężczyzna doskonale wie,  że ona tego nie zrobi z powodu lenistwa i nie zatrudni pokojówki z powodu skąpstwa. Chce zadbać o miejsce, w którym mieszkał tyle lat. Nie chce, aby Amy całkowicie je zapuściła. To jednak nie wszystko…

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply