Skorpiony często robią złe wrażenie, ale bardzo zyskują przy bliższym poznaniu. Sprawdź, jakie zalety cechują osoby spod tego znaku zodiaku

Wpływ Marsa i Plutona sprawia, że skorpion to wyjątkowo silny znak zodiaku.

Osoby spod znaku skorpiona narzekają, że wiele ludzi patrzy na nie stereotypowo i od razu przypisuje im wady specyficzne dla ich znaku, zapominając, że cechuje go też wiele zalet. Są one bardziej ukryte i trzeba czasu, by je odkryć, ale warto, bo skorpion-sojusznik to spory skarb.

 

Zodiakalne skorpiony cechuje silny i stanowczy charakter, wobec którego nie można przejść obojętnie. Dlatego między skorpionami a innymi ludźmi powstaje pewien dystans, który maleje przy bliższym poznaniu, bo wraz z nabraniem zaufania, skorpiony zaczynają ujawniać swoje zalety.

Jeśli komos uda się zjednać sobie skorpiona i poznać jego skomplikowane wnętrze, to dostrzeże w nim szereg pozytywnych cech.

 

1. Odwaga

Skorpion to jeden z najbardziej odważnych znaków zodiaku. Nie boi się wyzwań, odpowiedzialności i kryzysowych sytuacji oraz uważa, że strach jest dla ludzi słabych i zawsze przełamuje swoje lęki, gdy przyjdzie taka konieczność. Skorpiony nie boją się też potyczek słownych, dlatego trudno z nimi wygrać prowadzoną polemikę.

Kolejne zalety już na dwóch następnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply