Młoda Ukrainka zostawiła swoje dzieci na 9 dni bez opieki i jedzenia, bo chciała jechać z kochankiem na wakacje! Niestety jedno z dzieci nie przeżyło

Bycie rodzicem to wielka odpowiedzialność i nie wszyscy potrafią jej sprostać.

Zazwyczaj matki są gotowe oddać życie za swoje dzieci i na co dzień robią wszystko, by niczego im nie zabrakło. Niestety nie każda kobieta ma instynkt macierzyński i wystarczającą życiową wiedzę, by podołać zadaniu wychowania nowego człowieka, na czym najboleśniej cierpią najmłodsi.

Brak wyobraźni niektórych matek jest nie tyle zaskakujący, co przerażający, bo stanowi realne zagrożenie dla ich najbliższych. Do tego niechlubnego grona należy Vladislava Podchapko, dwudziestoletnia Ukrainka mieszkająca w Kijowie.

Vladislava to przykład skrajnej nieodpowiedzialności, ponieważ kobieta zostawiła w zamkniętym mieszkaniu dwójkę dzieci, bez opieki i zapasu jedzenia. Wróciła dopiero po 9 dniach, które spędziła na wakacjach ze swoim kochankiem.

Więcej o dramacie dzieci przeczytacie na kolejnych stronach. Zobaczycie też zdjęcia, w jakach strasznych warunkach zostawiła je matka. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk, mirror.co.uk, dailymail.co.uk

Reply