Tak wygląda dziennikarka Vogue, która krytykuje Melanię Trump za brak gustu! Myślicie, że ma do tego prawo?

Znani ludzie są ciągle przez wszystkich obserwowani.

Każda ich modowa wpadka czy nieodpowiednie zachowanie jest od razu zauważone i głośno komentowane w mediach. Za ciasna sukienka, za duże buty czy źle dobrany żakiet potrafią przysporzyć gwieździe niemałych kłopotów. Mimo że celebryci bardzo często korzystają z porad stylistów, zdarza się, że coś wymknie się spod kontroli, a złośliwi będą się tego miesiącami czepiać.

Gdziekolwiek pojawi się Melania Trump, budzi ogromne emocje. Pewnie dlatego, że jest żoną prezydenta Stanów Zjednoczonych i zawsze prezentuje się bardzo dobrze. Jej uroda i figura zapewne ułatwiają zadanie stylistom. Ubiór Melanii przeważnie jest wysmakowany i elegancki. Nie boi się podkreślać nim swojej figury i pokazywać się w zwiewnych sukienkach i bluzkach, a nie tylko „poważnych” garsonkach.

Okazuje się, że nie wszystkim styl pierwszej damy Stanów Zjednoczonych przypadł do gustu. Mocno krytykuje ją felietonistka amerykańskiej biblii mody — Lynn Yeager. Melanii szczególnie oberwało się za strój, w którym pokazała się niedługo po niszczycielskim huraganie w Teksasie. Lynn Yeager napisała o stroju Melanii niszczycielski artykuł, w którym najbardziej przyczepiła się do jej butów na wysokim obcasie.

www.instagram.com/shake.jones
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply