Co się stanie jeśli idioci ze skuterem pójdą na plac zabaw, na którym jest karuzela? Odpowiedzi szukajcie na tych nagraniach

Młodzież ma różne głupie pomysły i niestety stara się je wprowadzać w życie. Ten brak wyobraźni u nastolatków często prowadzi do tragedii, a w najlepszym wypadku do złamań i siniaków.

Karuzele należały niegdyś do podstawowego wyposażenia każdego placu zabaw. Niestety dzieci często ulegały na nich wypadkom, ponieważ w pobliżu brakowało dorosłych, którzy mogliby nadzorować kręcenie się na tym urządzeniu. W związku z tym na nowych placach zabaw karuzele są rzadkością, ale wszędzie tam gdzie jeszcze pozostały, kuszą idiotów, którzy marzą o niewiarygodnie szybkiej przejażdżce. Jak osiągają upragnioną prędkość? Za pomocą skuterów.


idiots-on-the-carousel-p


Przepis na maksymalne rozkręcenie karuzeli jest bardzo prosty: wystarczy do podstawy karuzeli przyłożyć koło skutera (motoru) i odkręcić manetkę z gazem. Koło zacznie napędzać podwórkowe urządzenie, które w kilka sekund nabierze zabójczej prędkości.

Nie próbujcie ich naśladować, jeśli zdrowie i życie wam miłe

idiots-on-the-carousel-1


Niestety pomysłodawcy i realizatorzy takich głupich zabaw zazwyczaj nie są orłami z fizyki, ponieważ zapominają o podstawowych jej zasadach, np. o oddziałaniu siły odśrodkowej. Siła ta zaliczana jest do sił bezwładności i występuje przy układach odniesienia będących w ruchu obrotowym. Zazwyczaj odczuwamy ją w skręcającym samochodzie.

W tym przypadku chłopaki aż dwoma skuterami próbują rozpędzić karuzelę

Komplikację nagrań z tej głupiej zabawy znajdziecie już na drugiej stronie.   

idiots-on-the-carousel-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply