W jednej chwili stali się sławni i zaczęli światowe kariery! Przypadek, talent czy może coś jeszcze?

O życiu wielu ludzi decyduje przypadek, bycie we właściwym momencie i odpowiednich chwili.

Dziś, by stać się sławnym nie trzeba wiele. Zależy oczywiście, o jaką sławę chodzi. Jeśli, ktoś chce się stać sławnym na cały świat specjalistą, musi poświęcić wiele lat na pracę i naukę, na rzecz danej dziedziny. Można też zostać sławnym, gdy opublikujesz głupi filmik ze swoim udziałem, gdy pokażesz zdjęcie, na którym masz śmieszną minę. To oczywiście krótkotrwała sława.

Są też przypadki, że jedno zdjęcie, jedno nagranie może zupełnie zmienić życie i to na korzyść. Nie każdy spodziewa się sławy i pieniędzy, pracuje ciężko, by się utrzymać i marzy cicho o wygranej w totolotka czy szczęściu w znalezieniu innej, lepszej i ciekawszej pracy. Niektórym marzenia się spełniają i zostają sławni na cały świat, zupełnie przypadkowo.

1. Nicky Libert

Student z Londynu na swojej stronie wrzucił zdjęcie mężczyzny, pracownika firmy budowlanej. Fotograf-student zrobił to zdjęcie podczas spaceru w Amsterdamie. Nieznajomy ze zdjęcie szybko został zidentyfikowany przez innych użytkowników portalu, a w rezultacie znalazła go agentka modeli i zaproponowała mu karierę fotomodela, na którą od razu się zgodził.

2. Baddie Winkle

Ta starsza pani podbiła internet, gdy jej wnuczka opublikowała jej zdjęcie na Instagramie. Obecnie ma własne konto, 3 miliony śledzących ją ludzi. Ciągle zmienia swój wizerunek, zaskakuje swoich obserwatorów i czynnie bierze udział w wielu imprezach, na które jest zapraszana.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me


Reply