Nikt nie jest doskonały, również największe światowe gwiazdy. Oto 13 sławnych osób, które natura obdarzyła różnymi defektami

Patrząc na przekazy medialne ulegamy złudzeniu, że życie gwiazd filmu, estrady czy sportu jest idealne. Sławni ludzie wydają się perfekcyjni, ale to tylko pozory, bo jak każdy mają wady i mankamenty.

Ludzie czasami twierdzą, że ich niedoskonałości są przyczyną życiowych niepowodzeń i zazdroszczą wyglądu gwiazdom czy celebrytom. Warto jednak wiedzieć, że sławy również mają wiele wad. Zazwyczaj doskonale tuszują je przed widzami, ale na wielu zdjęciach i nagraniach owe „niedoskonałości” można dostrzec.

celebrities-and-their-defects-p

 

Defektów cielesnych u gwiazd jest więcej niż komukolwiek się zdaje, trzeba tylko wiedzieć na co zwrócić uwagę. Większość z poniższych sław wszyscy doskonale znamy, ale mało kto zauważył ich wady, zanim dowiedział się o ich istnieniu. Tak samo jest ze zwykłymi ludzi: zazwyczaj tylko właściciele widzą swoje defekty, a dla innych są to rzeczy mało rzucające się w oczy lub kompletnie niewidoczne.

1. Karolina Kurkova

Czeska modelka jako niemowlę przeszła operację, która nie do końca się udała i kobieta w rezultacie nie ma pępka.

celebrities-and-their-defects-2

 

2. Denzel Washington

Aktor będąc dzieckiem złamał palec podczas gry w kosza. Niestety lekarze źle mu go nastawili i dziś jego najmniejszy palec u prawej ręki wygląda koszmarnie.

Na kolejnych stronach przeczytacie o defektach m.in. Mili Kunis, Matthew Perry’ego czy Oprah Winfrey.

celebrities-and-their-defects-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viraliq.com

Reply