Sławni mężczyźni, którzy kiedyś łamali serca swoim fankom, to dziś stateczni ojcowie, którzy nie widzą świata poza swoimi pociechami

Aktorzy, sportowcy czy piosenkarze to zazwyczaj najbardziej pożądani mężczyźni na świecie. Setki kobiet marzą o tym, by ich usidlić i założyć z nimi rodzinę, ale ta sztuka może udać się tylko jednej damie. No może dwóm w przypadku rozwodu.

Choć pozornie wydaje się, że sławni ludzie tylko chodzą na bankiety i bawią się, to jednak większość z nich marzy o rodzinie i próbuje ją założyć. Oczywiście spokojne życie małżeńskie nie jest takie proste, gdy jest się bożyszczem nastolatek, ale jest możliwie, zwłaszcza że zazwyczaj część fanek przestaje zasypywać swojego idola dowodami miłości, gdy temu urodzi się dziecko.


daddy-p


Każdy mężczyzna z dzieckiem na ręku wygląda bardziej męsko w oczach kobiety, gdyż jawi się wtedy jako ktoś delikatny i opiekuńczy, ale zarazem też silny i odważny, bo jest obrońcą swojego malca. Nie inaczej jest z panami gwiazdami i celebrytami, którzy również zyskują w damskich oczach, gdy pojawiają się w towarzystwie dziecka.

Każda kobieta to potwierdzi, że facet opiekujący się dzieckiem od razu staje się atrakcyjniejszy

daddy-2


Sławni ojcowie nie mają łatwego życia będąc cały czas śledzonymi przez fanów i paparazzi, ale większość z nich stara się tym nie przejmować i prowadzić w miarę normalne życie rodzinne, pokazując swojemu dziecku świat. Cześć z nich, aby zaspokoić ciekawość publiki, nawet samemu publikuje swoje zdjęcia z dziećmi. Poniżej prezentujemy zdjęcia najprzystojniejszych mężczyzn świata, którzy po zostaniu tatusiami, stali się jeszcze bardziej męscy.

Justin Timberlake i jego syn Silas

Na kolejnych stronach znajdziecie m.in. fotki Davida Beckhama, Gerarda Piqué, Brada Pitta czy Jima Carrey’a. 

daddy (1)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : brightside.me


Reply