Sławomir wraca z kolejnym przebojem. Z okazji urodzin gwiazdora jego fani dostali nową piosenkę!

Przyszła wiosna a wraz z nią wesołe melodie.

Jeszcze zanim na dobre zawitała, artyści wzięli się do pracy, by poprawić swoimi piosenkami humory zmęczonym zimą ponurakom. Pojawiło się całkiem sporo nowych hitów, które są znacznie żwawsze i dużo bardziej melodyjne, od kompozycji, których słuchaliśmy zimą. Najciekawszy i najświeższy z ostatnio wypuszczonych kawałków zdecydowanie należy jednak do Sławomira. 

Sławmoir Zapała, piosenkarz, aktor i jeszcze do niedawna prowadzący dwójkowego show „Big music quiz” 19 marca obchodził swoje 36 urodziny. Z tej okazji, zamiast oczekiwać prezentów od swych fanów, postanowił dać im coś od siebie. Jak sam powiedział na wstępie najnowszego teledysku, jest to „bajka o weekendowym korsarzu”. Właśnie taki zagadkowy tytuł nosi najnowszy przebój Sławomira, którym wielu z nas przywitało wiosnę. Co tym razem wymyślił przebojowy piosenkarz?

https://www.instagram.com/p/BvKMCFwoFIy/

O czym tak naprawdę opowiada jego nowa piosenka? Można zgadywać po tytule, ale tak naprawdę trzeba obejrzeć teledysk, by dowiedzieć się, czy nasze domysły i przewidywania są słuszne. Jak zwykle klip dostarcza widzowi ciekawych wrażeń i opowiada intrygującą historię z właściwym dla twórcy rock-polo humorem i polotem. Czy ma szansę stać się hitem, który grać będzie w naszych głośnikach przez całe lato? 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply