Słodka panna młoda. W Dubaju powstało ciasto o wartości 1 mln dolarów!

Debbie Wingham nie jest zwykłą projektantką. 

To kobieta z klasą, która jak już się za coś bierze, to wiadomo, że będzie to niebotycznie drogie, brzydkie i potrzebne do szczęścia tylko znudzonym życiem bogaczom. Ta prestiżowa artystka ma już na koncie m.in.  najdroższe buty świata, które kosztowały 15 mln dolarów (około 57 milionów złotych) i zostały wykonane z 24-karatowego złota, kolorowych diamentów oraz… bitej śmietany. Popełniła też najdroższą sukienkę świata za 15,4 mln dolarów (blisko 39 mln zł).

Słodka panna młoda. W Dubaju powstało ciasto o wartości 1 mln dolarów!

Tym razem zabłysnęła stworzeniem opcji budżetowej za jedyny milion dolarów. Jej ciasto to najsłodsza panna młoda, z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Ma na imię „Lulwa” co w języku arabskim oznacza perła, a inspiracją do jej wykonanie był wygląd prawdziwych arabskich panien młodych. „Lulwa” mierzy tyle, ile przeciętna Arabka i waży 120 kilogramów. 

Luksusowa panna młoda została wykonana z 1000 jajek, 25 kg czekolady i około 50 kilogramów słodkich krówek. Na jej sukni umieszczono 1000 pereł i 5000 ręcznie ciętych kwiatów oraz pięć białych diamentów, wartych 200 tys. dolarów każdy!

https://www.instagram.com/p/Be5z-H_gu_h/?utm_source=ig_embed

Klejnoty pożyczyła mi jedna z moich najwierniejszych klientek – podała prestiżowa projektantka. 

Ciasto było tak ciężkie, że przy jego tworzeniu Debbie pomagały 4 inne osoby. 

Słodka panna młoda. W Dubaju powstało ciasto o wartości 1 mln dolarów!

Nikt tak naprawdę nie wierzy, że to ciasto. W rzeczywistości dla mnie wygląda jak żywa istota. Nazywam ją Lulwa (po arabsku perła) – mówi prestiżowa projektantka. 

Z hidżabem, pierścionkiem zaręczynowym, koronką i kwiatowymi detalami na sukience, wygląda bardzo realistycznie – chwali się Debbie. 

Lulwa została zaprezentowana na targach ślubnych Dubai Bride Show i wzbudziła największe zainteresowanie wśród publiczności.  Jak Wam się podoba efekt pracy Debbie? Wart swej ceny?

Słodka panna młoda. W Dubaju powstało ciasto o wartości 1 mln dolarów!
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply