Słodka panna młoda. W Dubaju powstało ciasto o wartości 1 mln dolarów!

Debbie Wingham nie jest zwykłą projektantką. 

To kobieta z klasą, która jak już się za coś bierze, to wiadomo, że będzie to niebotycznie drogie, brzydkie i potrzebne do szczęścia tylko znudzonym życiem bogaczom. Ta prestiżowa artystka ma już na koncie m.in.  najdroższe buty świata, które kosztowały 15 mln dolarów (około 57 milionów złotych) i zostały wykonane z 24-karatowego złota, kolorowych diamentów oraz… bitej śmietany. Popełniła też najdroższą sukienkę świata za 15,4 mln dolarów (blisko 39 mln zł).

Tym razem zabłysnęła stworzeniem opcji budżetowej za jedyny milion dolarów. Jej ciasto to najsłodsza panna młoda, z jaką kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Ma na imię „Lulwa” co w języku arabskim oznacza perła, a inspiracją do jej wykonanie był wygląd prawdziwych arabskich panien młodych. „Lulwa” mierzy tyle, ile przeciętna Arabka i waży 120 kilogramów. 

Luksusowa panna młoda została wykonana z 1000 jajek, 25 kg czekolady i około 50 kilogramów słodkich krówek. Na jej sukni umieszczono 1000 pereł i 5000 ręcznie ciętych kwiatów oraz pięć białych diamentów, wartych 200 tys. dolarów każdy!

https://www.instagram.com/p/Be5z-H_gu_h/?utm_source=ig_embed

Klejnoty pożyczyła mi jedna z moich najwierniejszych klientek – podała prestiżowa projektantka. 

Ciasto było tak ciężkie, że przy jego tworzeniu Debbie pomagały 4 inne osoby. 

Nikt tak naprawdę nie wierzy, że to ciasto. W rzeczywistości dla mnie wygląda jak żywa istota. Nazywam ją Lulwa (po arabsku perła) – mówi prestiżowa projektantka. 

Z hidżabem, pierścionkiem zaręczynowym, koronką i kwiatowymi detalami na sukience, wygląda bardzo realistycznie – chwali się Debbie. 

Lulwa została zaprezentowana na targach ślubnych Dubai Bride Show i wzbudziła największe zainteresowanie wśród publiczności.  Jak Wam się podoba efekt pracy Debbie? Wart swej ceny?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply