Mówią o nich „Słoneczni Chłopcy”, brzmi miło, ale choroba, na którą cierpią jest całkowicie nieznana medycynie

Chociaż medycyna na świecie jest na coraz wyższym poziomie to wciąż ludzie stają przed wyzwaniami i tajemniczymi chorobami, na które ciężko znaleźć lekarstwo. Co więcej, ciężko stwierdzić co dokładnie jest ich przyczyną. Ludzkie ciało, procesy w nim zachodzące czy genetyka to wielka niewiadoma. 

Codziennie słyszy się o nowych odkryciach i lekach. Jednak także codzienni dochodzą do nas informacje o pojawieniu się nowych, nieznanych chorób. Na taką właśnie, wcześniej nieznaną chorobę cierpią dwaj bracia Shoaib i Abdul, którzy mieszkają w Pakistanie.

1


Kiedy tylko zajdzie słońce chłopcy zapadają w letarg, nie reagują na żadne bodźce, są całkowicie sparaliżowani, nie są w stanie rozmawiać. Nikt nie wie, dlaczego dzieje się tak zaraz po zajściu słońca. Chłopcy w ciemności (ale za dnia) funkcjonują normalnie.

2


Jest to wielka zagadka dla medycyny. Lekarze nie wykluczają, że na powstanie zaburzenia ma wpływ bliskie kuzynostwo rodziców chłopców. Para miała 6 dzieci, trójka zmarła w dzieciństwie, siostra chłopców jest zdrowa.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply