Zobacz gwiazdy, które poślubiły „zwykłych ludzi” i są szczęśliwe!

Bycie gwiazdą coraz częściej polega na robieniu wokół siebie szumu, za którym nie idą ani wspaniałe przeboje, ani zapierające dech kreacje aktorskie. Celebryci robią sensację ze swojego życia, związków na kilka miesięcy czy nawet tygodni. Pokazują swoje dzieci i sprzedają intymne szczegóły życia. Jednak nie wszyscy!

Część gwiazd nie tylko broni swojej prywatności, ale tez wiąże się z ludźmi na co dzień pozostającymi anonimowymi. I wiodą szczęśliwe życie od lat!


Elizabeth Banks i jej mąż Max
Poznali się pierwszego dnia w college i od tej pory byli przyjaciółmi. Było to 10 lat przed tym, jak Max zaskoczył Elizabeth oświadczynami. Są szczęśliwym małżeństwem od 2003 roku. Max jest pisarzem.

1Matt Damon i jego żona Luciana
Matt poznał swoją przyszłą żonę w barze, kiedy po nagraniach wpadł z przyjaciółmi na drinka. Kiedy pierwszy raz ją zobaczył był tak oszołomiony, że nie odezwał się do niej ani słowem. Barmanka początkowo nie brała go na poważnie, jednak po 2 latach zgodziła się być jego zoną i od 2005 tworzą jedną z najbardziej zgodnych i kochających się par Hollywood. Obecnie Luciana zajmuje się wychowywaniem ich dzieci oraz firmą projektująca wnętrza.

24th Annual American Cinematheque honors Matt Damon, LAChris O’Donnell i jego żona Caroline

Pobrali się w 1997 roku i zgodnie wychowują dwie córki i trzech synów w Chicago. Trzymają się z dala od Hollywood, a Caroline jest nauczycielką w klasach początkowych.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metalikes.com

Reply