Dzięki temu małemu urządzeniu nauka języków może stać się w przyszłości zbędna. Czy zapowiada się rewolucja w komunikacji?


Zestaw zaprojektowany przez Andrew składa się z dwóch słuchawek z rejestratorami dźwięku i głośnikami, przenośnej ładowarki i aplikacji na smartphone. Na razie dostępne są tłumaczenia na język angielki, francuski, hiszpański i włoski, ale twórca ma w planach rozszerzyć możliwości urządzenia, by można było dzięki niemu rozmawiać z ludźmi mówiącymi w językach słowiańskich i azjatyckich.

Do korzystania z zestawu niezbędny jest telefon z odpowiednią aplikacją

personal-translator-1


Zestaw można też wykorzystać do konwersacji w szerszym gronie: nawet jeśli ludzie mówią różnymi językami, to każdy z nich dostanie wprost do ucha tłumaczenie w wybranym przez siebie języku. Urządzenie ułatwi więc nie tylko komunikacje osobom prywatnym, ale też wpłynie na budowanie kontaktów biznesowych, ponieważ prowadzenie negocjacji bez tłumacza będzie łatwiejsze i bardziej efektywniejsze.

Słuchawka wygląda w uchu elegancko i dyskretnie

personal-translator-2


Ten zestaw słuchawkowy może zrewolucjonizować światową komunikację. Być może nauka języków obcych stanie się zbędna gdyż okaże się zbyt czasochłonna, skoro elektronika w parę sekund umożliwi sprawną konwersację. Słuchawki-translatory, jak mówi ich twórca, otwierają drogę do życia bez ograniczeń i barier językowych.

Urządzenie nie tylko świetnie działa, ale ma też fajny nowoczesny wygląd

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : incrivel.club

Reply