Rodzice znaleźli go na farmie w ciężkim stanie. Nie mogli uwierzyć, że do tej tragedii przyczynił się gadżet, którego wszyscy używają!

Niektórzy chłopcy uwielbiają sporty ekstremalne. Nie zawsze wystarczy oglądanie ich telewizji i czasem próbują sił w różnych dyscyplinach.

Oczywiście wiąże się to z większym ryzykiem utraty zdrowia, jednak dodatkowy zastrzyk adrenaliny skłania młodych ludzi do podejmowania wyzwania. Wszystko jest dla ludzi i jeżeli tylko zachowa się rozwagę i ostrożność, można bez przeszkód je uprawiać.

16-letni Bradley Willoughby z australijskiego Queensland uwielbiał jazdę na motocyklu. Było to jego wielkie hobby, któremu oddawał się bez reszty. Niedawno miał potworny wypadek i o mały włos nie stracił życia. Powodem tragedii nie była jednak brawura, a pewien gadżet, którego używają tysiące osób na świecie. Mało kto zdaje sobie sprawę, że bywa niebezpieczny i nie powinno się go zakładać pod kask podczas jazdy motocyklem. Przejdź na kolejne strony i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : historiascomvalor.com, sonderly.net

Reply