Smartfon to urządzenie, które opanowało świat i uzależniło od siebie miliony ludzi. Zobaczcie, jak telefon włada życiem człowieka

Wszystko jest dla ludzi, o ile umie się z tego korzystać rozsądnie.

Telefon komórkowy zrewolucjonizował sposób komunikowania się ludzi. Dał niespotykaną dotąd swobodę i ułatwił codzienne funkcjonowanie. Bez wątpienia to bardzo przydatny wynalazek, ale ostatnie lata pokazały, że może być również niebezpieczny dla człowieka i uzależnić go.

Kiedyś telefon komórkowy umożliwiał tylko dzwonienie i wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych. Z czasem dochodziły kolejne funkcje, które ostatecznie przekształciły telefon w smartfon – wielofunkcyjne urządzenie pełniące rolę mini osobistego komputera.

Na smartfonach można słuchać muzyki, oglądać filmy, grać w różne gry, pisać teksty, robić zdjęcia, surfować po internecie i robić wiele wiele innych rzeczy. Lista funkcji jakie mają oszałamia i sprawia, że coraz więcej ludzi nie potrafi się z nimi rozstać.

Ciekawe ilustracje ukazujące obecność smartfonów w naszym życiu, znajdziecie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : digitalsynopsis.com, wikipedia.org

Reply