Za co kochamy internet? Za to, że jest niewyczerpanym źródłem zabawnych filmików z szaleńcami w roli głównej

Chyba nikt nie zaprzeczy twierdzeniu, że internet opanował świat. Dzięki sieci Wi-Fi i urządzeniom mobilnym jest wszechobecny i dla miliardów ludzi stanowi podstawowe źródło informacji i rozrywki. 

Jeśli macie zły humor, to idealnym sposobem na jego poprawienie jest surfowanie po internecie w poszukiwaniu filmików ukazujących ludzi szalonych, nieostrożnych czy po prostu głupich. Są takie nagrania, przy których uśmiech na twarz ciśnie się sam, a w głowie kołacze jedna myśl: po co oni to robią? Może właśnie po to, by rozśmieszać internetową gawiedź.


filmik-pas


Czasem nagranie podbijające internet było dokładnie zaplanowaną produkcją, ale najczęściej to wpadki amatorów czy codzienne sytuacje okraszone pechem, które przypadkowo ktoś zarejestrował telefonem komórkowym.

To musiało zaboleć

filmik-1


Niektórzy bohaterowie tych filmików są z góry skazani na porażkę, zaś inni są zaskoczeni, że ich szalony plan na zabłyśnięcie na YouTube, się nie powiódł. No, cóż wszystko jeszcze przed nimi, bo internet zawsze przyjmie kolejne video, które dla autora będzie powodem do wstydu.

Oto zestawienie filmików, które z pewnością was rozbawi

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply