Dobra zabawa czy rażąca nieodpowiedzialność? Zobacz, jak ten mężczyzna spędza czas z córką!

Wielu ludzi posiada pasje, którym oddaje się bez reszty. Lubią porządkować swój świat wokół ukochanego zajęcia, a nawet angażować w nie najbliższych.

Zwykle taka postawa nie jest niczym złym. Nie należy jednak zapominać o zdrowym rozsądku. Czasami taka pasja potrafi doprowadzić do bardzo ryzykownych sytuacji.

1Ten mężczyzna jest zagorzałym miłośnikiem snowboardu. Swoją pasją postanowił zarazić też córeczkę. Kinsley ma dopiero 3 lata i jest odrobinę mniejsza od deski snowboardowej. Dla jej ojca fakt ten nie stanowi jednak problemu. Wykorzystuje go nawet na swoją korzyść w dość niezwykły sposób.

Mężczyzna pokonuje trasy snowboardowe z córką pomiędzy nogami. Nie są to jednak delikatne zjazdy, na których spokojnie można by szkolić dziecko. Ojciec Kinsley – jak na prawdziwego pasjonata przystało – wybiera tylko wymagające trasy, przeznaczone dla doświadczonych snowboardzistów. Córka często służy mu też w charakterze artystycznego rekwizytu. Ewolucje, które przy jej pomocy wykonuje mogłyby spędzić sen z powiek nie jednej matki. Możecie przekonać się o tym sami oglądając poniższy filmik.

 

Jesteśmy ciekawi, jak Wy oceniacie postawę ojca dziewczynki. Jeśli zainteresował Was ten filmik, pokażcie go swoim znajomym na Facebooku. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube

Reply