14 przypadkowych ludzi, którzy wyglądają jak gwiazdy! Ciężko odróżnić kto jest kim

Spotkanie znanej celebrytki na ulicy nie zdarza się codziennie.

Prawdę mówiąc, w ogóle się nie zdarza. Znani ludzie są zbyt zajęci pracą i obowiązkami. Wolą też unikać miejsc publicznych, aby fani się na nich „nie rzucili”. Również osoby publiczne chcą mieć ciszę i prywatne życie, a nie codziennie pozować do zdjęć i rozdawać autografy. Fani nie zawsze potrafią to uszanować, bywają natarczywi i nieznośni.

Aby zmylić czyhających fanów i paparazzi gwiazdy niekiedy inwestują w profesjonalnych sobowtórów, czyli osoby łudząco do nich podobne. Specjaliści oszacowali, że każdy człowiek ma aż 7 sobowtórów rozsianych po całej kuli ziemskiej. Jak wiadomo, na świecie żyje ponad 7 milionów ludzi, więc niełatwo trafić na swojego brata bliźniaka. Niektórzy na siłę chcą się upodobnić do gwiazd. Przechodzą serię operacji plastycznych, regularnie korzystają z medycyny estetycznej i ubierają się podobnie jak ich idole.

Czasem efekt jest piorunujący a czasem dość śmieszny. Nie każdemu takie eksperymenty wychodzą na dobre i zamiast upodobnić się do ukochanej gwiazdy, wyglądają jak karykatury samych siebie. Dziś prezentujemy wam kilkanaście zdjęć znanych osób i ich sobowtórów. Na pierwszy rzut oka ciężko rozpoznać kto jest kim. Te same rysy twarzy, ten sam uśmiech, ta sama fryzura i zachowanie… Ciekawe czy znane osobistości śledzą profile sobowtórów w mediach społecznościowych?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply