Jak zjeść jabłko, by wzbudzić zachwyt jurorów i zebrać owacje na stojąco? To potrafi tylko Sofie Dossi

Osiągnięcie sukcesu w życiu wymaga ciężkiej pracy i poświęceń już od najmłodszych lat. Chcąc być mistrzem w danej dziedzinie trzeba dużo ćwiczyć, ale jak pokazują różne występy uczestników talent show, warto latami szlifować swój talent.

Od kilku dobrych lat widzów przed telewizory na całym świecie przyciąga program Mam Talent. Dzięki niemu dziesiątki artystów osiągnęło sukces, ponieważ występ w telewizji był dla nich świetną okazją do zaprezentowania się publice. Swojej szansy w amerykańskiej edycji programu spróbowała też 14-letnia Sofie Dossi.


sofie-p


Sofie nie jest jak inne dziewczynki w jej wieku: po szkole nie narzeka na odrabianie lekcji czy domowe obowiązki, nie chodzi z koleżankami na zakupy i na imprezy, lecz ćwiczy gimnastykę. Poświęca temu prawie cały swój wolny czas, ale jak sama mówi, to dla niej czysta przyjemność, ponieważ kocha to, co robi i nie wyobraża sobie życia bez treningów.

Ludzkie ciało może być bardzo elastyczne, wystarczy odpowiednio jej ćwiczyć

sofie-1


Efekty setek godzin ćwiczeń i wrodzony talent dziewczyny oczarowały publiczność. Nastolatka pokazała wszystkim, że ma niesamowicie rozciągnięte ciało, mocne ręce i naturalny urok. Podczas występu zaskoczyła wszystkich np. sposobem w jaki można zjeść jabłko oraz strzelić z łuku, gdy ma się super rozciągnięte mięśnie. Publika nagrodziła ją brawami na stojąco, a jurorzy zaprosili do dalszego udziału w show.

Sztuczki jakie pokazuje Sofie robią ogromne wrażenie

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : likemag.com

Reply