Odrzuciła zaloty chłopaka, a ten okrutnie się na niej zemścił. Myślała, że jeśli przeżyje to będzie zawsze sama. Na szczęście stało się inaczej

Miłość ma różne oblicza, niestety czasami są naprawdę tragiczne, a zazdrość prowadzi ludzi do okropnych czynów.

Miłość jest pięknym uczuciem, które motywuje do działania, zmienia życie. Zwłaszcza gdy się jest młodą osobą, miłość przeżywa się bardzo intensywnie. Każde uczucie jest traktowane bardzo poważnie, a rozstania czy niespełnione nadzieje są bardzo mocno przeżywane. Niestety, jak się okazuje, niespełnione uczucie może doprowadzić do tragedii, które niszczą ludzkie życie.

 

 

Przekonała się o tym 17-letnia Sonali Mukheriee, która ciężko zapłaciła odrzucenie zalotnika. Sonali była studentką, która była popularna i bardzo lubiana. W szkole szło jej bardzo dobrze, planowała zająć się studiami doktorskimi, działała w społeczności studenckiej. Miała wszystko, by zacząć dobre życie. Niestety wszystko zmieniło się, gdy została napadnięta i oblana kwasem przez chłopaka, któremu się spodobała, ale nie odwzajemniała jego uczucia. W jednej chwili kwas pozbawił jej twarzy.

Jak dalej potoczyło się jej życie? Dowiesz się na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hefty.co

Reply