Dziewczyna zaczęła robić sobie makijaż. Nagle się rozpłakała! Gdy spojrzałam na jej lewą rękę, zaniemówiłam!

Jordan Bone bardzo często nagrywa tutoriale poświęcone technice makijażu. Niedawno widzowie dowiedzieli się, że dziewczyna dziesięć lat temu miała poważny wypadek, w wyniku którego została przykuta do wózka. Jest częściowo sparaliżowana i nie może sprawnie posługiwać się rękoma, mimo to potrafi wykonać profesjonalny makijaż, którego nie powstydziłaby się najlepsza wizażystka!

Początki nie były łatwe. Ręce odmawiały posłuszeństwa i dziewczyna nie była w stanie pomalować nawet rzęs. Robiła to ze łzami w oczach. Codziennie trenowała, aż w końcu jej wytrwałość została nagrodzona. Jordan boryka się z wieloma problemami, nie potrafi się ubrać i dobrze uczesać. To, że potrafi się sama się umalować, jest jej największym sukcesem.

Lubie konturować i rozjaśniać twarz. Tak samo, jak w życiu. Tam, gdzie jest ciemność, jest też jasność. Niezależnie od tego, ile przeszedłeś w życiu, po deszczu zawsze wychodzi słońce.

Do tej pory dziewczyna publikując filmiki, usuwała momenty, w których nie radziła sobie z chwiejnymi rękami. Niedawno postanowiła ujawnić całą prawdę i pokazać ile wysiłku musi włożyć, żeby tak wyglądać. Zobaczcie filmik poniżej!

2

111

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply