Na pogrzebie 5-latka pojawił się Spider-Man. Sprawdźcie, kto i dlaczego się tak przebrał

Śmierć dziecka zawsze jest ogromną tragedią i wydaje się bezsensowna, ponieważ młody człowiek jeszcze nie zakosztował życia. Taka śmierć to trudne przeżycie nie tylko dla rodziny i znajomych pociechy, ale również dla osób, które próbowały uratować dziecko. 

Oficer Damon Cole 2 kwietnia miał dyżur na posterunku w Fort Worth (Teksas), gdy zadzwoniła zrozpaczona kobieta. Nie mogła znaleźć swojego 5-letniego synka i kierowana złymi przeczuciami, chciała poprosić o pomoc w jego odnalezieniu. Policjant pojechał do jej domu i rozpoczął poszukiwania. Zaginionym chłopcem był Joshua Garcia, uroczy i żywiołowy przedszkolak.


spider-man-7


Matka podejrzewała, że Joshua mógł przypadkowo wpaść do basenu, który mają w ogrodzie. Niestety woda była brudna i mętna, dlatego trzeba było wskoczyć do basenu i przeszukać go metr po metrze. Oficer Cole nie wahał się ani chwili i zanurkował wśród liści w szarej wodzie. Po chwili wypłynął na powierzchnię z ciałem kilkulatka.

Damon Cole jest doświadczonym policjantem, który bez wahania pomoże każdemu

spider-man-6


Funkcjonariusz rozpoczął akcję reanimacyjną, a matka zadzwoniła po pogotowie. Niestety ani Cole, ani lekarze nie dali rady odratować chłopca i musiano stwierdzić zgon. Utonięcie 5-latka zasmuciło całą okolicę, ponieważ Joshua był lubiany przez sąsiadów i rówieśników. Ta śmierć poruszyła też policjanta, który nie zdążył z pomocą.

Dalsza cześć historii na drugiej stronie. 

Niestety Joshua utopił się w przydomowym basenie

spider-man-5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : shareably.net

Reply