Brytyjski portal: „Polska wokalistka oczarowała publiczność”. Zobaczcie fantastyczny występ, który docenili widzowie za granicą

Natalia Szroeder jest polską wokalistką i autorką tekstów. Znana jest ze współpracy z Marcinem „Liberem” Piotrowskim, z którym nagrała dwa dość znane przeboje. Jesienią tego roku wzięła udział w czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, emitowanego przez telewizję Polsat.

W piątym odcinku wykonała wielki przebój Whitney Houston „I Have Nothing”, który podbił serca widzów na całym świecie. Brytyjski portal Mirror.co.uk. docenił talent Natalii, zastanawiając się, czy jej interpretacja nie zasługuje na miano najlepszego covera Houston. To niesamowite wyróżnienie i znak, że jej fantastyczny występ został dostrzeżony również za granicą.

Wykonany przez piosenkarkę utwór zdobył w programie pierwsze miejsce. Artystka otrzymała nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Wszystkie pieniądze przeznaczyła na Fundację Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”. Ostatecznie zajęła siódme miejsce. Czy wy też uważacie, że powinna wygrać ten program?

Możemy posłuchać i pozazdrościć talentu. Miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy!

1

2 3

 

Jeśli zainteresował cię ten wpis, podziel się nim ze znajomymi na Facebooku! 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mirror.co.uk

Reply