Przełom w świecie mody! Spodnie przypominające podudzia pieczonego kurczaka. Blogerzy modowi już je mają, a ty?

Dla zwykłych ludzi najmodniejsze ubrania z wybiegów wydają się nieco dziwne.

Niektórzy śmieją się, że to rzeczy dla wariatów oraz dziwolągów i zarzekają się, że za nic w świecie by ich nie założyli. Coś jednak musi być w nich niezwykłego, skoro zachwycają stylistów i kosztują krocie. U osób zainteresowanych modą nawet najkoszmarniejsze stylizacje powodują szybsze bicie serca. Są w stanie wydać każde pieniądze, aby nabyć jakiś ciuch z najnowszej kolekcji od Armaniego czy Yves Saint Laurent.

Myślicie, że pieczone udka z kurczaka mogą mieć coś wspólnego z modą? Okazuje się, że tak! Projektanci mają głowy pełne pomysłów i do świata mody potrafią przenieść przeróżne potrawy. Świat widział już sukienki z surowego mięsa, spódnice z kapusty czy ubrania z elementami fast foodów. Co prawda wymyślne projekty nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem u zwykłych ludzi. Kupowali je raczej celebryci i osoby, które koniecznie chciały zwrócić na siebie uwagę.

W tym przypadku jest jednak nieco inaczej. Spodnie inspirowane pieczonymi udkami kurczaka spodobały się również zwykłym ludziom. Głównie obywatelom Japonii, gdzie podobno mają być najnowszym krzykiem mody. W pomarańczowe wymyślne spodnie zaopatrzyli się już niektórzy azjatyccy blogerzy modowi. Podobno są niesamowite i pasuję niemal do każdej stylizacji.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply