Jak powiedzieć światu, że spodziewamy się dziecka? Nowoczesne mamy stawiają na manicure. Stylowe?

Przyszłe mamy mają zróżnicowane podejście do swojego macierzyństwa. 

Jedne chwalą się nim wszędzie, szczęśliwe, że niedługo na świecie pojawi się upragniony malec, drugie wolą cieszyć się tym faktem w gronie rodzinnym. Jeszcze są tym zbyt zaskoczone i nie bardzo wiedzą, jak zakomunikować to światu. Sposobów jest wiele. Śmiałe, otwarte i zuchwałe przy tym kobiety publikują swoje zdjęcia z USG na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

Nie jest to jednak metoda dobra dla każdego. W końcu nie zawsze utrzymujemy ze znajomymi z Facebooka ciepłe relacje. Czasami w ich gronie mamy ludzi, do których nie odzywaliśmy się od lat, po co więc mówić im o swej ciąży? Niekoniecznie będzie ich to obchodzić. Sprytne mamy znalazły jednak sposób, jak to obejść i dokonać selekcji znajomych, którzy się o tym dowiedzą (jeszcze zanim zacznie być widać). Postawiły na manicure. 

Sonogramy (zdjęcia z USG) to najnowszy trend na Instagramie. Taki paznokcie „z przesłaniem” ujęły oczekujące dziecka mamusie. Publikują je na potęgę w różnych odsłonach. Czasami zdjęcia z USG są tylko akcentem i występują na góra kilku paznokciach. W innych przypadkach zdobią wszystkie. Pomysłów jest wiele. Tyle, ile przejętych i kreatywnych matek. 

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply