Ta prosta i tania sztuczka pomoże Wam zapomnieć o problemie zaparowanych szyb w samochodzie i nie tylko

Czasem skuteczne rozwiązania są blisko wokół nas, ale nie potrafimy ich dostrzec.

Posiadanie samochodu to duża wygoda. Mając własne auto człowiek jest niezależny, gdyż może swobodnie przemieszczać się o dowolnej porze dnia i nocy. Dodatkowo nie ogranicza go ilość bagażu, a zła pogoda nie zmusza do odwołania planów. Niewątpliwe samochód to jedna z najużyteczniejszych maszyn naszych czasów.

Korzystanie z samochodu pociąga za sobą pewne obowiązki, na które narzeka większość kierowców. Jednym z nich jest przygotowanie auta do jazdy, poprzez zapewnienie kierowcy odpowiedniej widoczności. Oznacza to, że szyby powinny być oczyszczane ze wszystkiego, co ogranicza patrzenie przez nie.

Widoczność kierowców ogranicza zazwyczaj śnieg czy szron, który opada na szybie, ale nie tylko. Poważnym i niezwykle irytującym problemem jest parowanie szyb od środka, co szczególnie uciążliwe jest w zimie, po para zamarza i później trzeba skrobać szyby z obu stron.

Co zrobić, by skutecznie i tanio ograniczyć osadzanie się pary wodnej na szybach w aucie i nie tylko? odpowiedź znajdziecie już na drugiej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : en.newsner.com, youtube.com

Reply