Jesteś nieśmiały i masz problem z poderwaniem dziewczyny? Dobrze trafiłeś! Przedstawiamy najdziwniejsze sposoby podrywu w historii!

Z czasem wielu singli zdaje sobie sprawę, że nie chcą być już sami i desperacko zaczynają poszukiwać swojej drugiej połówki. Początki bywają trudne. Przyzwyczajeni do życia w pojedynkę miewają trudności z zawieraniem nowych znajomości. 

Okazuje się, że z podobnymi problemami borykali się również nasi przodkowie. Zobaczcie ich najciekawsze sposoby na podryw. W niektóre naprawdę ciężko uwierzyć!

2

Sposób 1: Zapocone jabłuszko.

Germańska romantyka z XIX może przyprawiać o mdłości. Austriackie singielki częstowały chłopców, którzy wpadli im w oko, jabłkami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że owoc musiał spędzić kilka godzin pod pachą dziewczyny. Podarowanie jabłka było wyrazem wielkiej sympatii i oddania. Aby przypodobać się wybrance, obdarowani mężczyźni wcinali owoce, aż im się uszy trzęsły!

1Sposób 2: Głowa wroga.

Ten makabryczny sposób podrywu panował na Tajwanie aż do lat 30. XX wieku! Najdzielniejsi mężczyźni z plemienia Atajal odcinali głowy wrogom i rzucali do stóp ukochanej. Aby wywołać zazdrość u swoich sąsiadek, kobiety wystawiały trofea na widok publiczny.

4

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply