Jak sprawić by cera była zdrowa i promienna? Z tymi sposobami na pewno ci się to uda!

Kobiety często chcą mieć jasną, rozświetloną skórę. Wtedy wygląda ona młodziej, weselej i atrakcyjniej. Istnieje wiele produktów kosmetycznych, które obiecują rozjaśnienie w ciągu kilku tygodni, ale nie zawsze są one skuteczne. Zresztą zamiast wydawać pieniądze na drogie kremy, wątpliwej jakości i oparte na chemicznych substancjach, lepiej spróbować pewnych domowych środków, które mogą dać doskonałe efekty, a przy tym są tanie i – co najważniejsze – naturalne.

W swoim domu każdy ma wiele produktów, które pozwolą utrzymać skórę w dobrym stanie i nadać jej piękny wygląd. Trzeba tylko dobrze poszukać!

zdrowa-skora


Naturalne rozjaśnianie skóry

Istnieje wiele domowych środków, które mogą poprawić wygląd skóry. Na przykład cytryna jest ważnym urodowym remedium – rozjaśnia cerę i dokładnie ją oczyszcza. Oprócz stosowania masek, trzeba też przestrzegać zdrowej diety.

cytrynka


Ważne jest spożywanie pokarmów bogatych w błonnik oraz picie dużych ilości wody, ponieważ oczyszcza to organizm i usprawnia wydalanie toksyn. Odwodnienie powoduje matowienie skóry i sprawia, że wygląda na zmęczoną.

O innych skutecznych”rozjaśniaczach” przeczytasz na drugiej stronie! 

woda

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : familiasalud.com

Reply