Chcesz szybko wrócić do formy po zimowym podjadaniu? Oto 7 sposobów, jak szybciej pozbyć się niechcianego tłuszczu!

W zimie mniej się nam chce, wkładamy grubsze swetry, a na stołach zaczynają królować gulasze i bigosy, a wiosna zawsze przychodzi niespodziewanie szybko.

Zrzucamy z siebie zimowe ubrania i okazuje się, że nie jest dobrze, wiosenne sukienki nie pasują, a i spodnie tu i tam trzeszczą. Szybkie przerzucenie się na sałatki wiele pomaga, poza tym, że chodzimy głodni i rozdrażnieni. A tłuszczyku nie ubywa. Dlatego należy pamiętać, że do diety należy dołączyć ruch. Oraz wypróbowane sposoby, które pomogą w szybszym powrocie do formy.

1. Woda

Upewnij się, że pijesz wystarczającą ilość wody, pomoże to twojemu organizmowi oczyszczać się i utrzymywać odpowiednią temperaturę. Odwodnienie utrudnia spalanie tłuszczu. Dlatego warto wypić szklankę wody, gdy tylko wstaniesz rano. Pij także wodę przed posiłkami – będziesz mniej głodna, zjesz mniej i będziesz lepiej trawić. Przed ćwiczeniami wypij szklankę wody (około pół godziny przed treningiem) i w czasie ćwiczeń, co 15 minut. Szklanka wody przed snem też poprawi działanie metabolizmu i mózgu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : brightside.me

Reply