Masz problem z niezdyscyplinowanym współlokatorem? Podpowiadamy sztuczki, które nauczą go życia w harmonii

Mieszkanie z drugą osobą zawsze wymaga woli porozumienia i elastyczności, zwłaszcza jeśli nie są to członkowie rodziny. Najczęściej z niespokrewnionymi osobami mieszkają studenci. Niestety życie w akademiku czy na stancji nie zawsze jest takie, jak wcześniejsze wyobrażenia, często ze względu na zachowanie domowników.

Nie zawsze osoba, z którą zdecydowaliśmy się zamieszkać spełnia nasze oczekiwania, a życie z nią z dnia na dzień, zaczyna być coraz bardziej uciążliwe. Wtedy pozostaje tylko jedno: w zabawny sposób pokazać współlokatorowi, co robi źle. Trzy najczęściej popełniane grzechy przez sublokatorów to: podjadanie jedzenia, niesprzątanie/niezmywanie po sobie i niedokładanie się do zakupu wspólnie używanych rzeczy. Jeśli macie takie problemy, podpowiadamy pomysły na żarty, których wykonanie gwarantuje, że lokator na długo zapamięta, co chcieliście mu tym przekazać i zmieni swoje zachowanie.


Dzielenie się z kimś mieszkaniem to duże wyzwanie.

furniture-650354_960_720


1. Gdy współlokator podjada Ci jedzenie.

Wracasz zmęczony do domu i pociesza Cię jedynie myśl, że czeka na Ciebie talerz spaghetti z wczoraj i paczka ciastek na deser. Kiedy już udajesz się do kuchni, okazuje się, że sosu do makaronu zostało pół chochelki, a w paczcie z ciastkami więcej jest okruszków niż ulubionych przysmaków. Jedzenia wyparowało? Nie, współlokator postanowił się poczęstować. Co zrobić, by więcej nie ruszał naszego jedzenia bez pytania? Pokazać mu, że takie praktyki mogą się za nim zemścić.

Przygotuj: ciastka typu Oreo, gęstą pastę do zębów.

Wykonanie: weź ciastko i delikatnie rozdziel wafelki, usuń krem a w jego miejsce daj pastę do zębów, złóż ciasto; odstaw opakowanie ciastek tam, gdzie zwykle je kładziesz. Jeśli Twój lokator postanowi pozbawić Cię słodkiej przyjemności to ostro się natnie. Z pewnością da mu to do myślenia, ponieważ nie będzie mógł mieć do Ciebie pretensji, gdyż brał coś bez pytania.

sztuczki-1


sztuczki-2


sztuczki-3


Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply