Kupiła Sprite i zalała napojem kilka kolorowych żelek! To, co wyciągnęła, przyprawia o kolorowy zawrót głowy!

Nie znam osoby, która nie lubi pysznych i kolorowych żelek. Przypominają nam dzieciństwo i sprawiają, że znowu możemy poczuć się jak dzieci.

Są niezwykle wciągające! Gdy tylko skosztujesz jednego, od razu masz ochotę na całą paczkę. Ich popularność i wyśmienity smak sprawiają, że wielu zaczyna z nimi eksperymentować. W połączeniu z różnymi produktami powstają desery, którym nie sposób się oprzeć!

lody-z-zelek-i-spritePomysłów na kreatywne wykorzystanie żelek jest wiele, ale ten spodobał się nam najbardziej. Wykonanie jest dziecinnie proste.

Wystarczy paczka żelek dowolnego kształtu i smaku (najlepiej sprawdzają się te w kształcie misiów) oraz puszka Sprite. Do foremek na lody wrzucamy kilka kolorowych misiów i zalewamy je napojem. Jeżeli nie macie takich pojemniczków z powodzeniem możecie wykorzystać foremki na muffinki. Następnie wstawiamy wszystko na kilka godzin do lodówki. Oto co powstanie!

1

3

2

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : arkadulstudiodesign.wordpress.com,

Reply