Sprzedawca samochodów otrzymał telefon od pewnej staruszki. To, co mu powiedziała, kompletnie wyprowadziło go z równowagi

Kierownik działu sprzedaży samochodów w Stratstone BMW – Dang Vuong spędzał normalny dzień w pracy, gdy odebrał telefon od pewnej emerytki. Z rozmowy wynikało, że starsza pani brała kąpiel i poślizgnęła się, wychodząc z wanny. Chciała zadzwonić do swojej córki, jednak pomyliła numery i skontaktowała się z Dangiem.

Choć mężczyzna kompletnie jej nie znał, doskonale wiedział, co musi zrobić.

Dang Vuong1


Powiedziałem do pracowników, że jadę sprawdzić, czy wszystko jest z nią w porządku. Myślałem, że mieszka po drugiej stronie ulicy, jednak okazało się, że to ponad 3 kilometry stąd. Pojechałem do jej domu, a nasza recepcjonistka cały czas podtrzymywała z nią rozmowę — wyjaśnił Dang.

recepcionist


Gdy dotarł na miejsce, zobaczył, że drzwi są otwarte. Wszedł więc do środka i zobaczył bezradną starszą panią w łazience. Wanna przelewała się wodą, a ona leżała na podłodze. Wziął ją na ręce, zaniósł na kanapę i okrył ciepłym kocem. Później poczekał, aż na miejscu zjawiła się jej rodzina.

Dalszy rozwój wydarzeń na drugiej stronie! 

Dang Vuong

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metro.co.uk

Reply